Logo Centrum Zabawy i Edukacji Karuzella

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

ZAJĘCIA DODATKOWE

 

Rozwijanie zainteresowań

Aktywność 

opieka nad dziećmi

ZABAWA

ZAJĘCIA UMUZYKALNIAJĄCE

 

adresowane do dzieci w wieku od 12 miesięcy.

Zajęcia skupiają się na rozwoju poprzez muzykę, śpiew i aktywną zabawę z wplecionymi elementami rytmiki.

Pod kierunkiem nauczyciela dziecko rozwija swoje zdolności muzyczne, wzmacnia koordynację ruchową oraz zaczyna śpiewać i tańczyć. Przy okazji ćwiczy sprawność manualną, zmysł wzroku i dotyku.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

SENSORYCZNA KARUZELLA

 

to plastyka z użyciem wszystkich zmysłów. W sam raz dla wszystkich tych, których kusi chlapanie, babranie i przesypywanie. Zapraszamy na rozwijające zajęcia, podczas których poprzez angażujące wszystkie zmysły sensoryczne zabawy poznamy różne faktury, tekstury oraz całą paletę barw. Stworzymy różne masy i super konsystencje. Poznamy świat barw, smaków i zapachów. Będziemy sypać, mieszać, lać, lepić, malować, zgniatać, smakować, wąchać, a przede wszystkim kreatywnie się brudzić!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

NAUKA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

 

KARUZELLA współpracuje ze szkołą językową British School. Pod tą nazwa kryje się ogólnopolska sieć szkół językowych z ponad dwudziestoletnią tradycję. Placówka, z którą współpracuje KARUZELLA, działa już 10 lat i specjalizuje się w nauczaniu dzieci i młodzieży.

ZAJĘCIA taneczne

 

Czy Twoje dziecko, słysząc muzykę, zaczyna poruszać się w jej rytm? Tak wiele radości niesie ze sobą muzyka i taniec! A to właśnie ruch jest bardzo ważnym elementem w życiu Twojego dziecka. Taniec rozwija koordynację ruchową, zapobiega wadom postawy, kształci poczucie rytmu i słuch muzyczny, rozwija wyobraźnię, relaksuje. Taniec to wspaniała forma zabawy, którą po zajęciach można kontynuować w domu.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

URODZINY

 

Różne warianty przyjęć urodzinowych dla dzieci, na które  się składają:

  • kolorowa zastawa i przystrojenie sali,

  • zabawy i gry z animatorem,

  • malowanie buziek,

  • pokaz robienia zwierzątek z balonów,

  • konkursy oraz gry.

sportowa karuzella

 

Trener Aleksander Rychlik wraz z klubem Monsters zaprasza dzieci na treningi ogólnorozwojowe z elementami samoobrony.

Proponowany trening ma na celu kształtowanie motoryki dziecka już od najmłodszych lat. Nie chodzi w nim o to, by przygotować małego adepta do konkretnej dyscypliny sportowej, lecz o to, by dziecko osiągnęło optymalną sprawność fizyczną z zachowaniem prawidłowej postawy. Dzięki takiemu podejściu młoda osoba rozwija się w sposób harmonijny i wszechstronny, przygotowując się do kolejnych sportowych wyzwań.

Największy nacisk kładziemy na wprowadzanie prawidłowych wzorców ruchowych.

Terapia ręki – zajęcia ruchowo-plastyczne

 

Są to zajęcia manualne, pobudzające sensorykę rąk i wyobraźnię. Praca z odpowiednio dobranym materiałem jest  przyjemną, a zarazem  twórczą formą treningu terapeutycznego....

Icons made by www.flaticon.com/authors/smashicons

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Strona utworzona przez 

www.karuzella.edu.pl