Logo Centrum Zabawy i Edukacji Karuzella

POWRÓT do poprzedniej strony

ZAJĘCIA TANECZNE

O TRENERKACH

 

Nikola po raz pierwszy weszła na salę taneczną w Egurrola Dance Studio w wieku 7 lat. Od tamtej pory taniec wypełnia jej życie.

 

W wieku 9 lat występowała wielokrotnie na koncertach Majki Jeżowskiej, będąc częścią ich oprawy tanecznej. Od najmłodszych lat wygrywała niezliczoną ilość turniejów rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej w kategoriach solo, duet, a także z zespołem Luz 1 w kategorii formacje. Jej największym osiągnięciem z tego czasu było zdobycie pierwszego miejsca w kategorii disco dance formacje juniorzy i drugiego miejsca w kategorii disco dance duety juniorzy na Mistrzostwach Świata w Veszprem (2011 r.).

 

W wieku 14 lat zaczęła swoją przygodę z tańcem jazzowym. Występowała w I edycji Up to Stage. Następnie przeszła do zespołu V2, z którym wielokrotnie wygrywała Mistrzostwa Polski w kategorii street dance show. W roku 2014 na Litwie zespół zdobył tytuł Mistrzów Europy! Rok później Nikola wraz z zespołem obroniła tytuł, a dodatkowo zdobyła wicemistrzostwo Europy w kategorii duet.

 

Nikola jest wszechstronną, profesjonalną tancerką, której udało się występować wraz z grupą VOLT. Można ją zobaczyć również w wielu teledyskach. Nikola jest instruktorką w Egurrola Dance Studio, prowadzi zajęcia z maluszkami, starszymi dziećmi i młodzieżą.

Style taneczne, które są jej bliskie, to: street dance, jazz, modern, show dance, hip hop oraz commercial dance. Nadal intensywnie trenuje, dążąc do doskonalenia swoich umiejętności. W tym samym celu bierze udział w warsztatach z polskimi oraz zagranicznymi instruktorami tańca.

W osiągnięciu sukcesów pomogła jej ciężka praca, zaangażowanie i wielkie serce do wybranej dyscypliny. Wchodząc na salę taneczną, wprowadza mnóstwo uśmiechu, ciepła oraz pozytywnej energii.

 

Dzieci bardzo lubią i cenią panią Nikolę, dlatego przychodzą na jej zajęcia uśmiechnięte i pełne zapału do ćwiczeń.

 

Dominika studiowanie pedagogiki łączy z pasją i miłością do tańca, który trenuje od 13 lat. Przygodę z tańcem towarzyskim zaczęła w wieku 7 lat, następnie, w miarę zdobywania umiejętności, co wiązało się z intensywnym treningiem, uczestniczyła w wielu turniejach ogólnopolskich i międzynarodowych. Ma na swoim koncie wiele sukcesów, wśród nich mistrzostwo okręgu mazowieckiego w stylu latynoamerykańskim oraz wicemistrzostwo w stylu standardowym.

Po zakończeniu kariery sportowej w tańcu towarzyskim zainteresowała się takimi stylami jak high heels oraz jazz. Ten rodzaj aktywności pozwala jej zdobywać nowe doświadczenia i nadal dynamicznie się rozwijać w zgodzie z zainteresowaniami.

 

IDŹ DO FORMULARZA

 

TERMINY I OPŁATY

 

Zajęcia odbywają się w środy 

w godz.17.30-18.30.

 

Wiek uczestników: 2,5 roku i powyżej.

 

  • Czas trwania zajęć: 60 minut.

  • Miejsce: sala w KARUZELLI.

  • Zajęcia poprowadzi certyfikowany instruktor tańca.

  • Opłata za jednorazowe zajęcia: 50 zł

UWAGA! Zakupione pojedyncze zająca lub karnety są ważne przez 5 tygodni, czas ten liczony jest od daty zakupu!

 

Potwierdzenie uczestnictwa jest równoznaczne z pobraniem opłaty. Potwierdzenie obecności na zajęciach jest równoznaczne z naliczeniem opłaty.

 

Zgłoszenie uczestnictwa dziecka w zajęciach powinno zawierać następujące informacje:

 

  • Imię i nazwisko dziecka

  • Imię i nazwisko rodzica/opiekuna

  • Wiek dziecka

  • Nr telefonu i adres mailowy rodzica/opiekuna

 

Zgłoszenie udziału dziecka w zajęciach należy przesłać poprzez formularz kontaktowy Karuzelli:

 

 

 

Liczy się dobra zabawa  …

 

… oraz pasja do tańca. 😉 Proponowane zajęcia wykorzystują wiele technik, między innymi: hip-hop, funky i jazz. Nauka układów choreograficznych to wspaniała forma aktywności poprawiająca kondycję oraz pamięć ruchową. Dzieci świetnie się bawią, nabywają nowe umiejętności, a jednocześnie uczą się współpracować w grupie. Warto zainteresować je tańcem już we wczesnym dzieciństwie. Wspólna zabawa z rówieśnikami oraz poznawanie podstawowych kroków i figur tanecznych wniesie w ich życie mnóstwo radości i satysfakcji.

 

Ważne cele zajęć to także pobudzenie aktywności fizycznej dzieci oraz kształtowanie ich prawidłowej postawy. Mali uczestnicy poznają wiele form aerobicu i gimnastyki, w tym ćwiczenia rozciągające i wzmacniające, oraz dynamiczne gry i zabawy sportowe. W ten sposób wdrażają się do aktywnego i zdrowego trybu życia.

Zapraszamy dzieci od 3 do 5 lat.

 

Czy Twoje dziecko, słysząc muzykę, zaczyna poruszać się w jej rytm? Tak wiele radości niesie ze sobą muzyka i taniec! A to właśnie ruch jest bardzo ważnym elementem w życiu Twojego dziecka. Taniec rozwija koordynację ruchową, zapobiega wadom postawy, kształci poczucie rytmu i słuch muzyczny, rozwija wyobraźnię, relaksuje. Taniec to wspaniała forma zabawy, którą po zajęciach można kontynuować w domu.

Icons made by www.flaticon.com/authors/smashicons

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Strona utworzona przez 

www.karuzella.edu.pl