Logo Centrum Zabawy i Edukacji Karuzella

CZYTAJ O METODACH

ŻŁOBEK 

WYŻYWIENIE 

Dzieci z grupy żłobkowej korzystają ze świeżych, smacznych i zdrowych posiłków dostarczanych przez sprawdzoną firmę cateringową, która specjalizuje się w przygotowywaniu posiłków dla dzieci w wieku przedszkolnym i żłobkowym (śniadanie, zupa, drugie danie, podwieczorek). Oferowane menu jest urozmaicone, w każdym posiłku zawarta jest odpowiednia dawka witamin.

 

W przypadku dziecka z alergią pokarmową zapewniamy dietę eliminacyjną polegającą na wykluczeniu z jadłospisu produktów powodujących alergię.

Istnieje możliwość wybrania diety wegetariańskiej.

 

Woda do picia dla dzieci jest dostępna w salach.

 

 

 

ZAPRASZAMY:

 

dzieci w wieku od 1 do 2 lat (dzieci starsze, w wieku powyżej 2 lat, zapraszamy do grup przedszkolnych: grupa Biedronki przeznaczona jest dla 2- i 3-latków, grupa Tygryski przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 3 do 5 lat).

W naszym żłobku zapewniamy opiekę indywidualną. Każdy maluszek śpi i spożywa posiłki według własnego rytmu.

 

Na zajęcia adaptacyjne zapraszamy po podpisaniu umowy.

 

 

Małe Przedszkolaki to grupa, w której opieka łączy się z wychowaniem. Tworząc KARUZELLĘ, przyjęliśmy za swój priorytet wspieranie dziecięcej samodzielności. Wiemy, że dla maluchów każda okazja do odrobiny „niezależności” jest nie tylko największą radością, ale i cennym doświadczeniem.

 

Opieka sprawowana jest w godzinach 7.00-17.30.

 

 

Icons made by www.flaticon.com/authors/smashicons

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Strona utworzona przez 

www.karuzella.edu.pl