Dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

Życzymy Pani Beacie Ścibakównie wielu wspaniałych ról, sukcesów oraz powodów do zwykłych, codziennych radości!

Na zakończenie przejęte Tygryski i Sówki wręczyły Pani Beacie bukiet kwiatów oraz laurkę własnego autorstwa.

Pani Beata przywitała Sówki i Tygryski ciepłym uśmiechem. Początkowo wszyscy uczestnicy spotkania dowiedzieli się co nieco o zawodzie aktora, o tym jak ważna jest prawidłowa wymowa oraz nauka ojczystego języka. Następnie dzieci wybierały książki, które pięknym głosem, z aktorską ekspresją przeczytała im Pani Beata.

To było bardzo miłe i ważne spotkanie, podczas którego przedszkolaki były zainteresowane słowem, literaturą, książką, a przy tym radosne i odprężone. Atmosfera była pełna ciepła i szczęścia.

Spotkanie odbyło się w przytulnej sali Sówek, gdzie zaciekawione dzieci czekały niecierpliwie na nadejście niezwykłego gościa.

21 lutego 2024

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego z Beatą Ścibakówną

W środę 21.02.2024 r., w chłodny, deszczowy poranek, otoczył nas swoim ciepłem i serdecznością wyjątkowy gość - znakomita aktorka teatralna, filmowa oraz telewizyjna Beata Ścibakówna.