Zajęcia taneczne

Zajęcia taneczne

ZAPRASZAMY DZIECI W WIEKU 3-5 LAT

Czy Twoje Dziecko słysząc muzykę zaczyna poruszać się w jej rytm? Tak wiele radości niesie ze sobą muzyka i taniec! A to właśnie ruch jest bardzo ważnym elementem w życiu Twojego Dziecka. Taniec walczy z wadami postawy i działa na rozwój wyobraźni, wyrabia poczucie rytmu i słuch muzyczny, a także rozwija koordynację ruchową. Taniec to wspaniała forma zabawy, którą po zajęciach można kontynuować w domu.

 

LICZY SIĘ DOBRA ZABAWA …

… oraz pasja do tańca 😉 Zajęcia z tańca nowoczesnego wykorzystują wiele technik tańca, m.in. hip-hop, funky i jazz. Nauka układów choreograficznych to wspaniała forma aktywności, poprawiająca kondycję oraz pamięć ruchową. Dzieci rozwijają swoją wyobraźnię, świetnie się bawią oraz współpracują w grupie.

Wspólna zabawa z rówieśnikami oraz poznawanie podstawowych kroków i figur tanecznych to najlepsza droga rozwoju dla Twojego Dziecka. Muzyka i taniec uczą koordynacji oraz poprawiają sprawność ruchową Dzieci.

Zadbaj o koordynację i pamięć ruchową swojego Dziecka już od najmłodszych lat. Zajęcia mają na celu pobudzenie do aktywności fizycznej oraz wspomagają kształtowanie prawidłowej postawy. Dzieci poznają wiele form aerobicu i gimnastyki poprzez ćwiczenia rozciągające i wzmacniające oraz dynamiczne gry i zabawy sportowe. Fantastyczny sposób na naukę aktywnego i zdrowego trybu życia.

 

TERMINY I CENY

Zajęcia odbywać się będą w KARUZELLI w naszej sali.

Czas trwania zajęć 60 min.

Zajęcia poprowadzi certyfikowany instruktor tańca.

Środy 18.30-19.30 – 3-5-latki

Karnet (4 zajęcia) – 150 zł

Opłata za jednorazowe zajęcia – 40 zł

UWAGA! Zakupione pojedyncze zająca lub karnety są ważne przez 5 tygodni, czas ten liczony jest od daty zakupu! Potwierdzenie uczestnictwa jest równoznaczne z pobraniem opłaty.

Potwierdzenie obecności na zajęciach jest równoznaczne z naliczeniem opłaty.

 

Formularz zgłoszeniowy 😉