www.karuzella.edu.pl

Strona utworzona przez 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Icons made by www.flaticon.com/authors/smashicons

TERAPIA DŁONI

 

Są to zajęcia manualne pobudzające sensorykę rąk i wyobraźnię. Glina jest znakomitym materiałem aktywizującym pracę dłoni i palców u dzieci. Praca z tym materiałem jest  przyjemną, a zarazem  twórczą formą treningu dłoni - angażuje ich sensorykę, czucie i pracę powięzi. Każde zajęcia rozpoczynają ćwiczenia pobudzające motorykę dłoni...

sportowa karuzella

 

Trener Aleksander Rychlik wraz z klubem Monsters zaprasza dzieci na treningi ogólnorozwojowe z elementami samoobrony.

Proponowany trening ma na celu kształtowanie motoryki dziecka już od najmłodszych lat. Nie chodzi w nim o to, by przygotować małego adepta do konkretnej dyscypliny sportowej, lecz o to, by dziecko osiągnęło optymalną sprawność fizyczną z zachowaniem prawidłowej postawy. Dzięki takiemu podejściu młoda osoba rozwija się w sposób harmonijny i wszechstronny, przygotowując się do kolejnych sportowych wyzwań.

Największy nacisk kładziemy na wprowadzanie prawidłowych wzorców ruchowych.

URODZINY

 

Różne warianty przyjęć urodzinowych dla dzieci, na które  się składają:

  • kolorowa zastawa i przystrojenie sali,

  • zabawy i gry z animatorem,

  • malowanie buziek,

  • pokaz robienia zwierzątek z balonów,

  • konkursy oraz gry.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

ZAJĘCIA taneczne

 

Czy Twoje dziecko, słysząc muzykę, zaczyna poruszać się w jej rytm? Tak wiele radości niesie ze sobą muzyka i taniec! A to właśnie ruch jest bardzo ważnym elementem w życiu Twojego dziecka. Taniec rozwija koordynację ruchową, zapobiega wadom postawy, kształci poczucie rytmu i słuch muzyczny, rozwija wyobraźnię, relaksuje. Taniec to wspaniała forma zabawy, którą po zajęciach można kontynuować w domu.

NAUKA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

 

KARUZELLA współpracuje ze szkołą językową British School. Pod tą nazwa kryje się ogólnopolska sieć szkół językowych z ponad dwudziestoletnią tradycję. Placówka, z którą współpracuje KARUZELLA, działa już 10 lat i specjalizuje się w nauczaniu dzieci i młodzieży.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

SENSORYCZNA KARUZELLA

 

to plastyka z użyciem wszystkich zmysłów. W sam raz dla wszystkich tych, których kusi chlapanie, babranie i przesypywanie. Zapraszamy na rozwijające zajęcia, podczas których poprzez angażujące wszystkie zmysły sensoryczne zabawy poznamy różne faktury, tekstury oraz całą paletę barw. Stworzymy różne masy i super konsystencje. Poznamy świat barw, smaków i zapachów. Będziemy sypać, mieszać, lać, lepić, malować, zgniatać, smakować, wąchać, a przede wszystkim kreatywnie się brudzić!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

ZAJĘCIA UMUZYKALNIAJĄCE

 

adresowane do dzieci w wieku od 12 miesięcy.

Zajęcia skupiają się na rozwoju poprzez muzykę, śpiew i aktywną zabawę z wplecionymi elementami rytmiki.

Pod kierunkiem nauczyciela dziecko rozwija swoje zdolności muzyczne, wzmacnia koordynację ruchową oraz zaczyna śpiewać i tańczyć. Przy okazji ćwiczy sprawność manualną, zmysł wzroku i dotyku.

ZABAWA

opieka nad dziećmi

Aktywność 

 

Rozwijanie zainteresowań

ZAJĘCIA DODATKOWE

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Logo Centrum Zabawy i Edukacji Karuzella