Adrianna

Adrianna

Oceń nas

PRZEDSZKOLE

Jestem absolwentką szkoły wyższej Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Z wykształcenia pedagog (Wychowanie Żłobkowe oraz Edukacja Przedszkolna). Podczas wielogodzinnych praktyk zdobyłam niezbędne umiejętności do pracy z najmłodszymi Dziećmi.

Pracując jako opiekun żłobkowy w placówce Marii Montessori, nabrałam doświadczenia i pewności w pracy z małymi Dziećmi, która niosła za sobą wiele radości i satysfakcji.

Jestem osobą spokojną, zaangażowaną i dokładną w powierzonych zadaniach. Niezwykle ważna jest dla mnie dbałość o bezpieczeństwo, poczucie ciepła oraz dobrostan psychiczny Dzieci. Łatwo nawiązuję przyjazny kontakt z Dziećmi. Zależy mi na owocnej współpracy z Rodzicami w kierunku prawidłowego i całościowego rozwoju ich Pociech. W pracy kieruję się troską o Najmłodszych z uwzględnieniem ich potrzeb.

Swój spokój odnajduję w pięknie otaczającej mnie natury. Interesuje mnie florystyka, kocham Boga, ludzi i zwierzęta. Wolny czas spędzam czytając książki lub słuchając ulubionej muzyki.