Jadłospis

MARZEC

Dieta całodzienna

PIĄTEK  01/03

Śniadanie: Kanapki z pieczywa mieszanego, jajecznica ze szczypiorkiem, ser żółty, papryka, kakao (1,2,3)

Zupa: Pomidorowa z makaronem(2,4)                                                                                      

II danie: Ziemniaki, hamburger rybny, surówka z kiszonej kapusty, kompot (1,2,3)

Podwieczorek: Chałka z dżemem niskosłodzonym, owoc, herbata owocowa (1,2,3)    

PONIEDZIAŁEK  4/03

Śniadanie: Kanapki z pieczywa mieszanego z wędliną drobiową, serek wiejski, warzywa, herbata z cytryną i miodem (1,2,3)

Zupa: Koperkowa ziemniakami (4)                                                                                            

II danie: Kasza gryczana, strogonow z indyka, kalafior na ciepło, kompot (1,2,3)

Podwieczorek: Ciasto drożdżowe, owoc, herbata owocowa (1,2,3)                              

WTOREK 5/03

Śniadanie: Zupa mleczna, kanapki z pieczywa mieszanego z szynką wiejską z warzywami, herbata owocowa (1,2,3)

Zupa: Rosół z makaronem                                                                                                         

II danie: Ziemniaki, kotlet pożarski, surówka z wiosenna, kompot (1,2)

Podwieczorek: Koktajl bananowy  jogurtu naturalnego, herbatniki zbożowe, herbata owocowa (1,2,3)            

ŚRODA 6/03

Śniadanie: Pieczywo mieszane, parówki z szynki z ketchupem, ser żółty, świeże warzywa, kakao (1,2,3)

Zupa: Szczawiowa z jajkiem i ziemniakami (1,4)                                                                      

II danie: Pierogi z mięsem, surówka z białej kapusty, kompot (1,2,3)       

Podwieczorek: Kanapki z szynką wiejską, marchewka do pochrupania, herbata owocowa (1,2)             

CZWARTEK 7/03

Śniadanie: Zupa mleczna, kanapki z pieczywa mieszanego z szynką drobiową z warzywami, herbata owocowa (1,2,3)

Zupa: Ryżanka (1,4)                                                                                                                   

II danie: Ziemniaki, kotlet mielony, buraczki na ciepło , kompot (1,2,3)

Podwieczorek: Galaretka owocowa, herbatniki, owoc, herbata owocowa (1,2)               

PIĄTEK 8/03

Śniadanie: Pieczywo mieszane, pasta z tuńczykiem, jajkiem, i szczypiorkiem, ser żółty, mleko waniliowe (1,2,3,5)

Zupa: Jarzynowa z ziemniakami (1,4)                                                                                       

II danie: Kluski leniwe z polewą jogurtową, surówka z marchwi,  kompot (1,2,)

Podwieczorek: Kasza manna z sosem z owoców mrożonych, owoc, herbata owocowa (1,2,3)     

 PONIEDZIAŁEK  11/03

Śniadanie: Kanapki z pieczywa mieszanego z szynką wiejską, ser żółty, warzywa świeżymi, kakao (1,2,3)

Zupa: Krupnik z ziemniakami (4)                                                                                              

II danie: Makaron świderki, gulasz wieprzowy z warzywami, surówka z wiosenna, kompot (1,2,3)

Podwieczorek: Budyń, herbatniki zbożowe, owoc, herbata owocowa (1,2,3)                    

WTOREK 12/03

Śniadanie: Zupa mleczna, kanapki z pieczywa mieszanego z serem żółtym z warzywami, herbata owocowa (1,2,3)

Zupa: Pomidorowa z ryżem (1,4)                                                                                               

II danie: Ziemniaki, nuggetsy z kurczaka, surówka z czerwonej kapusty, kompot (2,3)

Podwieczorek: Serek homogenizowany waniliowy, owoc, herbata owocowa (1,2)           

ŚRODA 13/03

Śniadanie: Kanapki z pieczywa mieszanego, pasztet własnego wypieku, szynka wieprzowa, ogórek kiszony, kakao (1,2,3)

Zupa: Barszcz czerwony z ziemniakami (1,4)                                                                            

II danie: Kasza gryczana, pulpety w sosie pieczeniowym, surówka colesław, kompot (1,2)

Podwieczorek: Ciasto marchewkowe, owoc, herbata owocowa (1,2,3)                             

CZWARTEK 14/03

Śniadanie: Zupa mleczna, kanapki z pieczywa mieszanego z szynką wiejską z warzywami, herbata owocowa (1,2,3)

Zupa: Ogórkowa z ziemniakami (4)                                                                                           

II danie: Naleśniki z serem białym i polewą jogurtową, jabłuszko prażone, kompot (1,2,3)

Podwieczorek: Kanapki z serem żółtym, owoc, kompot (1,2,3)

PIĄTEK 15/03

Śniadanie: Pieczywo mieszane z masłem, twarożek z rzodkiewka i szczypiorkiem, polędwica sopocka, kakao (1,2,3)

Zupa: Kalafiorowa z zacierkami(4)                                                                                           

II danie:, Ziemniaki, filet z miruny w łatkach kukurydzianych, marchewka mini na ciepło, kompot(1,2,3,5)

Podwieczorek: Chałka z masełkiem i dżemem niskosłodzonym, owoc, herbata owocowa (1,2)    

PONIEDZIAŁEK  18/03

Śniadanie: Kanapki z pieczywa mieszanego, szynka wiejska, ser  żółty, świeże warzywa,  kakao (1,2,3)

Zupa: Żurek kiełbaską z ziemniakami (4)                                                                                  

II danie: Kasza jęczmienna, eskalopki drobiowe w sosie własnym, marchewka glazurowana, kompot (1,2,3)

Podwieczorek: Serek homogenizowany waniliowy, owoc, herbata owocowa (1,2,3)        

WTOREK 19/03

Śniadanie: Zupa mleczna, kanapki z polędwicą sopocką, ser żółty,  warzywa świeże, herbata owocowa (1,2,3)

Zupa: Rosół (4)                                                                                                                          

II danie: Ziemniaki, kotlet pożarski, surówka z buraczka z jabłkiem, kompot (2,3)

Podwieczorek: Pudding z kaszy jaglanej, owoc, herbata owocowa                              

ŚRODA 20/03

Śniadanie: Kanapki z pieczywa mieszanego z parówki z szynki z ketchupem, ser żółty, świeże warzywa, kakao (1,2,3)

Zupa: Kapuśniak  z ziemniakami (4)                                                                                         

II danie: Ryż potrawka z kurczaka, surówka z selera marchwi i jabłka, kompot (1,2,3)

Podwieczorek: Ciasto czekoladowe, owoc, herbata owocowa (2,3)   

CZWARTEK 21/03

Śniadanie: Zupa mleczna, pieczywo mieszane z masłem, szynka drobiowa, warzywa świeże, herbata ziołowa (1,2,3)

Zupa: Krupnik tradycyjny (4)                                                                                                    

II danie: Ziemniaki, gołąbki bez zawijania w sosie pomidorowym, surówka colesław, kompot (1,2,3)

Podwieczorek: Jogurt naturalny z mrożonymi owocami leśnymi, biszkopty, herbata owocowa (1, ,3)    

PIĄTEK 22/03

Śniadanie: Pieczywo mieszane z masłem, jajecznica ze szczypiorkiem, ser żółty, świeże warzywa, kakao (1,2,3)

Zupa: Ogórkowa z ziemniakami (4)                                                                                           

II danie: Makaron z serem białym i polewą truskawkową, kompot (1,2,3)

Podwieczorek: Ryż z jabłuszkiem prażonym z cynamonem, herbata owocowa

 PONIEDZIAŁEK 25/03

Śniadanie: Kanapki z pieczywa mieszanego, szynka wiejska, ser żółty, świeże warzywa, kakao (1,2,3)

Zupa: Brokułowa z ziemniakami (4)                                                                                          

II danie: Spaghetti bolognese, surówka colesław, kompot (1,2,3)

Podwieczorek: Chałka z masłem i powidłami, owoc, herbata owocowa (1,2,3)                

WTOREK 26/03

Śniadanie: Zupa mleczna, kanapki z polędwicą sopocką, ser żółty,  warzywa świeże, herbata owocowa (1,2,3)

Zupa: Pomidorowa z makaronem (4)                                                                                        

II danie: Ziemniaki, kotlet mielony, marchewka glazurowana, kompot (2,3)

Podwieczorek: Babeczki biszkoptowe z budyniem i owocami, herbata owocowa (1,2,3)              

ŚRODA 27/03

Śniadanie: Kanapki z pieczywa mieszanego, twarożek na słodko, szyneczka drobiowa, świeże warzywa, kakao (1,2,3)

Zupa: Barszcz ukraiński z ziemniakami (4)                                                                               

II danie: Ryż, pieczone udko z kurczaka, surówka białej kapusty, kompot

Podwieczorek: Budyń czekoladowy, owoc, herbata owocowa (2,3)   

CZWARTEK 28/03

Śniadanie: Zupa mleczna, pieczywo mieszane z masłem, szynka drobiowa, warzywa świeże, herbata ziołowa (1,2,3)

Zupa: Pieczarkowa z ziemniakami (4)                                                                                       

II danie: Ziemniaki, pierś z kurczaka panierowana, kapusta zasmażana , kompot (1,2,3)

Podwieczorek: Ciasto marchewkowe, owoc, herbata owocowa (1,2,3)                        

PIĄTEK 29/03

Śniadanie: Pieczywo mieszane z masłem, jajecznica ze szczypiorkiem, ser żółty, świeże warzywa, kakao (1,2,3)

Zupa: Kapuśniak z kiszonej kapusty (4)                                                                                     

II danie: Pierogi z serem białym i polewa jogurtową, surówka z selera marchwi i jabłka, kompot (1,2,3)

Podwieczorek: Kanapeczki z szynką wiejską, owoc, herbata owocowa (1, 2,3)

Dieta bezmleczna

PIĄTEK  01/03

Śniadanie: Kanapki z pieczywa mieszanego, szynką wieprzową, papryka, herbata owocowa  (2)

Zupa: Pomidorowa z makaronem niezabielana (4)                                                                   

II danie: Ziemniaki, hamburger rybny, surówka z kiszonej kapusty, kompot

Podwieczorek: Kanapki z szynką, owoc, herbata owocowa (2)          

PONIEDZIAŁEK  4/03

Śniadanie: Kanapki z pieczywa mieszanego z wędliną drobiową, warzywa, herbata z cytryną i miodem (2)

Zupa: Koperkowa ziemniakami niezabielana  (4)                                                                     

II danie: Kasza gryczana, strogonow z indyka, kalafior na ciepło, kompot

Podwieczorek: Ciasto marchewkowe, owoc, herbata owocowa                                    

WTOREK 5/03

Śniadanie: kanapki z pieczywa mieszanego z szynką wiejską z warzywami, herbata owocowa (2)

Zupa: Rosół z makaronem                                                                                                         

II danie: Ziemniaki, kotlet pożarski, surówka z kapusty pekińskiej, kompot (2)

Podwieczorek: Koktajl bananowy  na mleku ryżowym, chrupki kukurydziane, herbata owocowa           

ŚRODA 6/03

Śniadanie: Pieczywo mieszane, parówki z szynki z ketchupem, szynka, świeże warzywa, herbata  (2)

Zupa: Szczawiowa z ziemniakami (4)                                                                                        

II danie: Pierogi z mięsem, surówka z białej kapusty, kompot (2) 

Podwieczorek: Kanapki z szynką wiejską, marchewka do pochrupania, herbata owocowa (2)                

CZWARTEK 7/03

Śniadanie: kanapki z pieczywa mieszanego z szynką drobiową z warzywami, herbata owocowa (2)

Zupa: Ryżanka (4)                                                                                                                      

II danie: Ziemniaki, kotlet mielony, buraczki na ciepło , kompot (2)

Podwieczorek: Galaretka owocowa, chrupki kukurydziane, owoc, herbata owocowa (2)            

PIĄTEK 8/03

Śniadanie: Pieczywo mieszane, pasta z tuńczykiem i szczypiorkiem, szynka, warzywa świeże, herbata owocowa  (2)

Zupa: Jarzynowa z ziemniakami niezabielana (4)                                                                     

II danie: Kopytka z sosem warzywnym, surówka z marchwi,  kompot (2)

Podwieczorek: Kasza manna na mleku roślinnym z sosem z owoców mrożonych, owoc, herbata owocowa (2)  

PONIEDZIAŁEK  11/03

Śniadanie: Kanapki z pieczywa mieszanego z szynką wiejską, warzywa, herbata owocowa  (2)

Zupa: Krupnik z ziemniakami (4)                                                                                              

II danie: Makaron świderki, gulasz wieprzowy z warzywami, surówka z wiosenna, kompot (2)

Podwieczorek: Kisiel, wafle ryżowe, owoc, herbata owocowa           

WTOREK 12/03

Śniadanie: kanapki z pieczywa mieszanego z polędwicą sopocką z warzywami, herbata owocowa (2)

Zupa: Pomidorowa z ryżem niezabielana (4)                                                                            

II danie: Ziemniaki, nuggetsy z kurczaka, surówka z czerwonej kapusty, kompot (2)

Podwieczorek: Serek sojowy waniliowy, owoc, herbata owocowa                               

ŚRODA 13/03

Śniadanie: Kanapki z pieczywa mieszanego, pasztet własnego wypieku, szynka wieprzowa, ogórek kiszony, herbata (2)

Zupa: Barszcz czerwony z ziemniakami niezabielany (4)                                                          

II danie: Kasza gryczana, pulpety w sosie pieczeniowym, surówka z kapusty pekińskiej, kompot

Podwieczorek: Ciasto marchewkowe, owoc, herbata owocowa (2)                              

CZWARTEK 14/03

Śniadanie: kanapki z pieczywa mieszanego z szynką wiejską z warzywami, herbata owocowa (2)

Zupa: Ogórkowa z ziemniakami niezabielana (4)                                                                     

II danie: Risotto z kurczakiem i warzywami, kompot

Podwieczorek: Kanapki z szynką, owoc, kompot (2)

PIĄTEK 15/03

Śniadanie: Pieczywo mieszane z masłem, polędwica sopocka, warzywa świeże, herbata owocowa  (2)

Zupa: Kalafiorowa z zacierkami niezabielana (4)                                                                     

II danie:, Ziemniaki, filet z miruny w płatkach kukurydzianych, marchewka mini na ciepło, kompot (2,5)

Podwieczorek: Wafle kukurydziane z dżemem niskosłodzonym, owoc, herbata owocowa

PONIEDZIAŁEK  18/03

Śniadanie: Kanapki z pieczywa mieszanego, szynka wiejska, świeże warzywa,  herbata (2)

Zupa: Jarzynowa z ziemniakami niezabielana (4)                                                                     

II danie: Kasza jęczmienna, eskalopki drobiowe w sosie własnym, marchewka glazurowana, kompot (2)

Podwieczorek: Serek sojowy waniliowy, owoc, herbata owocowa                               

WTOREK 19/03

Śniadanie: kanapki z polędwicą sopocką,  warzywa świeże, herbata owocowa (2)

Zupa: Rosół (4)                                                                                                                          

II danie: Ziemniaki, kotlet pożarski, surówka z buraczka z jabłkiem, kompot (2)

Podwieczorek: Pudding z kaszy jaglanej, owoc, herbata owocowa                              

ŚRODA 20/03

Śniadanie: Kanapki z pieczywa mieszanego z parówki z szynki z ketchupem, ,świeże warzywa, herbata  (2)

Zupa: Kapuśniak  z ziemniakami (4)                                                                                         

II danie: Ryż potrawka z kurczaka, surówka z selera marchwi i jabłka, kompot (2)

Podwieczorek: Ciasto czekoladowe, owoc, herbata owocowa (2)      

CZWARTEK 21/03

Śniadanie: pieczywo mieszane z szynka drobiowa, warzywa świeże, herbata ziołowa (2)

Zupa: Krupnik tradycyjny (4)                                                                                                    

II danie: Ziemniaki, gołąbki bez zawijane w sosie pomidorowym, surówka colesław, kompot (2)

Podwieczorek: Kisiel owocowy, kanapki z szyneczką, herbata owocowa (2)               

PIĄTEK 22/03

Śniadanie: Pieczywo mieszane z wędlina wieprzowa, świeże warzywa, herbata (2)

Zupa: Ogórkowa z ziemniakami niezabielana (4)                                                                     

II danie: Ziemniaki, ryba po grecku, kompot (2)

Podwieczorek: Ryż z jabłuszkiem prażonym z cynamonem, herbata owocowa (2)       

 PONIEDZIAŁEK 25/03

Śniadanie: Kanapki z pieczywa mieszanego, szynka wiejska, świeże warzywa, herbata  (2)

Zupa: Brokułowa z ziemniakami niezabielana  (4)                                                                    

II danie: Spaghetti bolognese, surówka colesław, kompot (2)

Podwieczorek: Kanapki z wędliną drobiową, owoc, herbata owocowa (2)                       

WTOREK 26/03

Śniadanie: kanapki z polędwicą sopocką, warzywa świeże, herbata owocowa (2)

Zupa: Pomidorowa z makaronem niezabielana  (4)                                                                  

II danie: Ziemniaki, kotlet mielony, marchewka glazurowana, kompot (2)

Podwieczorek: Pudding z kaszy jaglanej na mleku roślinnym, herbata owocowa             

ŚRODA 27/03

Śniadanie: Kanapki z pieczywa mieszanego, wędlina drobiowa, świeże warzywa, herbata owocowa  (2)

Zupa: Barszcz ukraiński z ziemniakami niezabielany (4)                                                          

II danie: Ryż, pieczone udko z kurczaka, surówka białej kapusty, kompot

Podwieczorek: Kisiel owocowy, owoc, herbata owocowa                  

CZWARTEK 28/03

Śniadanie: pieczywo mieszane z szynka drobiowa, warzywa świeże, herbata ziołowa (2)

Zupa: Pieczarkowa z ziemniakami niezabielana  (4)                                                                

II danie: Ziemniaki, pierś z kurczaka panierowana, kapusta zasmażana , kompot

Podwieczorek: Ciasto marchewkowe, owoc, herbata owocowa         

PIĄTEK 29/03

Śniadanie: Pieczywo mieszane z szynka wiejska, świeże warzywa, herbata (2)

Zupa: Kapuśniak z kiszonej kapusty (4)                                                                                     

II danie: Pierogi z mięsem, surówka z kapusty pekińskiej, kompot (2)

Podwieczorek: Kanapeczki z szynką wiejską, owoc, herbata owocowa (2)

Dieta bezglutenowa

PIĄTEK  01/03

Śniadanie: Kanapki z pieczywa bezglutenowego, szynką wieprzową, papryka, herbata owocowa

Zupa: Pomidorowa z makaronem niezabielana (4)                                                                   

II danie: Ziemniaki, hamburger rybny, surówka z kiszonej kapusty, kompot

Podwieczorek: Kanapki bezglutenowe z szynką, owoc, herbata owocowa                   

PONIEDZIAŁEK  4/03

Śniadanie: Kanapki z pieczywa bezglutenowego  z wędliną drobiową, warzywa, herbata z cytryną i miodem

Zupa: Koperkowa ziemniakami niezabielana  (4)                                                                     

II danie: Kasza gryczana, strogonow z indyka, kalafior na ciepło, kompot

Podwieczorek: Ciasto marchewkowe bezglutenowe, owoc, herbata owocowa                 

WTOREK 5/03

Śniadanie: kanapki z pieczywa bezglutenowego  z szynką wiejską z warzywami, herbata owocowa

Zupa: Rosół z makaronem                                                                                                         

II danie: Ziemniaki, kotlet pożarski, surówka z kapusty pekińskiej, kompot

Podwieczorek: Koktajl bananowy  na mleku ryzowym, chrupki kukurydziane, herbata owocowa           

ŚRODA 6/03

Śniadanie: Kanapki z pieczywa bezglutenowego z  szynka wiejską ze świeże warzywa, herbata  

Zupa: Szczawiowa z ziemniakami (4)                                                                                        

II danie: Pierogi bezglutenowe z mięsem, surówka z białej kapusty, kompot        

Podwieczorek: Kanapki z szynką wiejską, marchewka do pochrupania, herbata owocowa         

CZWARTEK 7/03

Śniadanie: kanapki z pieczywa bezglutenowego  z szynką drobiową z warzywami, herbata owocowa

Zupa: Ryżanka (4)                                                                                                                      

II danie: Ziemniaki, kotlet mielony, buraczki na ciepło , kompot

Podwieczorek: Galaretka owocowa, chrupki kukurydziane, owoc, herbata owocowa

PIĄTEK 8/03

Śniadanie: Kanapki z pieczywa  bezglutenowego, pasta z tuńczykiem i szczypiorkiem, szynka, herbata owocowa  

Zupa: Jarzynowa z ziemniakami niezabielana (4)                                                                     

II danie: Kopytka bezglutenowe z sosem warzywnym, surówka z marchwi,  kompot

Podwieczorek: Kasza jaglana na mleku roślinnym z sosem z owoców mrożonych, owoc, herbata owocowa

PONIEDZIAŁEK  11/03

Śniadanie: Kanapki z pieczywa bezglutenowego  z szynką wiejską, warzywa świeże, herbata owocowa  

Zupa: Krupnik z kaszy jaglanej z ziemniakami (4)                                                                    

II danie: Makaron świderki, gulasz wieprzowy z warzywami, surówka z wiosenna, kompot

Podwieczorek: Kisiel bezglutenowy, wafle ryżowe, owoc, herbata owocowa              

WTOREK 12/03

Śniadanie: kanapki z pieczywa bezglutenowego  z polędwicą sopocką z warzywami, herbata owocowa

Zupa: Pomidorowa z ryżem niezabielana (4)                                                                            

II danie: Ziemniaki, nuggetsy z kurczaka, surówka z czerwonej kapusty, kompot

Podwieczorek: Serek sojowy waniliowy, owoc, herbata owocowa                               

ŚRODA 13/03

Śniadanie: Kanapki z pieczywa bezglutenowego, pasztet własnego wypieku, szynka wieprzowa, ogórek kiszony, herbata

Zupa: Barszcz czerwony z ziemniakami niezabielany (4)                                                          

II danie: Kasza gryczana, pulpety w sosie pieczeniowym, surówka colesław, kompot

Podwieczorek: Ciasto marchewkowe bezglutenowe, owoc, herbata owocowa                 

CZWARTEK 14/03

Śniadanie: kanapki z pieczywa bezglutenowego  z szynką wiejską z warzywami, herbata owocowa

Zupa: Ogórkowa z ziemniakami niezabielana (4)                                                                     

II danie: Risotto z kurczakiem i warzywami, kompot

Podwieczorek: Kanapki z pieczywa bezglutenowego  z szynką, owoc, kompot

PIĄTEK 15/03

Śniadanie: Pieczywo bezglutenowego , polędwica sopocka, warzywa świeże, herbata owocowa  

Zupa: Kalafiorowa z ziemniakami niezabielana (4)                                                                  

II danie:, Ziemniaki, filet z miruny, marchewka mini na ciepło, kompot (5)

Podwieczorek: Wafle kukurydziane z dżemem niskosłodzonym, owoc, herbata owocowa

PONIEDZIAŁEK  18/03

Śniadanie: Kanapki z pieczywa bezglutenowego  , szynka wiejska, świeże warzywa,  herbata

Zupa: Jarzynowa z ziemniakami (4)                                                                                          

II danie: Kasza gryczana, eskalopki drobiowe w sosie własnym, marchewka glazurowana, kompot

Podwieczorek: Serek sojowy waniliowy, owoc, herbata owocowa                               

WTOREK 19/03

Śniadanie: kanapki z pieczywa bezglutenowego  z polędwicą sopocką,  warzywa świeże, herbata owocowa

Zupa: Rosół (4)                                                                                                                          

II danie: Ziemniaki, kotlet pożarski, surówka z buraczka z jabłkiem, kompot

Podwieczorek: Pudding z kaszy jaglanej, owoc, herbata owocowa                              

ŚRODA 20/03

Śniadanie: Kanapki z pieczywa bezglutenowego  z szynką wiejską i świeże warzywa, herbata  owocowa

Zupa: Kapuśniak  z ziemniakami (4)                                                                                         

II danie: Ryż potrawka z kurczaka, surówka z selera marchwi i jabłka, kompot

Podwieczorek: Ciasto czekoladowe bezglutenowe, owoc, herbata owocowa               

CZWARTEK 21/03

Śniadanie: kanapki z pieczywo bezglutenowego  z szynka drobiowa, warzywa świeże, herbata ziołowa

Zupa: Krupnik z kaszy jaglanej  (4)                                                                                           

II danie: Ziemniaki, gołąbki bez zawijane w sosie pomidorowym, surówka colesław, kompot

Podwieczorek: Kisiel owocowy, kanapeczki z szyneczką, herbata owocowa                

PIĄTEK 22/03

Śniadanie: Kanapki z pieczywo bezglutenowego, wędlina wieprzowa, świeże warzywa, herbata

Zupa: Ogórkowa z ziemniakami niezabielana (4)                                                                     

II danie: Ziemniaki, ryba po grecku, kompot

Podwieczorek: Ryż z jabłuszkiem prażonym z cynamonem, herbata owocowa            

PONIEDZIAŁEK 25/03

Śniadanie: Kanapki z pieczywa bezglutenowego , szynka wiejska, świeże warzywa, herbata  

Zupa: Brokułowa z ziemniakami niezabielana  (4)                                                                    

II danie: Spaghetti bolognese, surówka colesław, kompot

Podwieczorek: Kanapki z wędliną drobiową, owoc, herbata owocowa                            

WTOREK 26/03

Śniadanie: kanapki z pieczywa bezglutenowego  z polędwicą sopocką, warzywa świeże, herbata owocowa

Zupa: Pomidorowa z makaronem niezabielana  (4)                                                                  

II danie: Ziemniaki, kotlet mielony, marchewka glazurowana, kompot

Podwieczorek: Pudding z kaszy jaglanej na mleku roślinnym, herbata owocowa             

ŚRODA 27/03

Śniadanie: Kanapki z pieczywa bezglutenowego  z wędlina drobiowa, świeże warzywa, herbata owocowa  

Zupa: Barszcz ukraiński z ziemniakami niezabielany (4)                                                          

II danie: Ryż, pieczone udko z kurczaka, surówka białej kapusty, kompot

Podwieczorek: Kisiel bezglutenowy owocowy, owoc, herbata owocowa                      

CZWARTEK 28/03

Śniadanie: pieczywo bezglutenowe  z szynka drobiowa, warzywa świeże, herbata ziołowa

Zupa: Pieczarkowa z ziemniakami niezabielana  (4)                                                                

II danie: Ziemniaki, pierś z kurczaka panierowana, kapusta zasmażana , kompot

Podwieczorek: Ciasto marchewkowe bezglutenowe, owoc, herbata owocowa            

PIĄTEK 29/03

Śniadanie: Pieczywo bezglutenowe z szynka wiejska, świeże warzywa, herbata

Zupa: Kapuśniak z kiszonej kapusty (4)                                                                                     

II danie: Pierogi bezglutenowe z mięsem, surówka z kapusty pekińskiej, kompot

Podwieczorek: Kanapeczki bezglutenowe z szynką wiejską, owoc, herbata owocowa

____________________________________________________________________

Poniższa tabela przedstawia najczęściej spotykane alergeny pokarmowe. W celu ułatwienia dla Państwa informacji do każdego alergenu pokarmowego została przypisana cyfra porządkowa, która również została umieszczona w jadłospisie.

Alergeny pokarmowe:

  1. Mleko oraz jego przetwory
  2. Gluten
  3. Jajka i produkty pochodne
  4. Seler
  5. Ryby i produkty pochodne
  6. Soja

Wszelkiego rodzaju wędliny zgodnie z informacjami od producentów mogą zawierać śladowe ilości : glutenu, jaj, soi, gorczycy, sezamu.
Do przygotowania posiłków używane są przyprawy: pieprz, ziele angielskie, liść laurowy, majeranek, oregano, bazylia, zioła prowansalskie, papryka słodka, pieprz ziołowy, kwasek cytrynowy, cukier waniliowy.

Zgodnie z informacjami od producentów mogą one zawierać śladowe ilości:
glutenu, mleka, jaj, soi, selera i gorczycy.