Jadłospis

STYCZEŃ

Dieta całodzienna

PONIEDZIAŁEK 07/01

Śniadanie: Kanapki z masłem, twarożek ze szczypiorkiem i rzodkiewką, mleko waniliowe (1,2,3)

Zupa: Jarzynowa z ziemniakami (1,4)

II danie: Makaron świderki, gulasz wieprzowy z warzywami, ogórek  kwaszony, kompot (1,2)

Podwieczorek: Koktajl brzoskwiniowy, wafle ryżowe, herbata owocowa (1)

WTOREK 08/01

Śniadanie: Zupa mleczna, kanapki z pieczywem mieszanym z serem żółtym, ogórek świeży, herbata ziołowa (1,2,3)

Zupa: Ziemniaczana (2,4)

II danie: Pierogi z mięsem własnego wyrobu,  surówka po żydowsku, kompot (1,2,3)

Podwieczorek: Chałka z masłem i dżemem niskosłodzonym, owoc, herbata owocowa (1,2,3)

ŚRODA 09/01

Śniadanie: Pieczywo z masłem, parówki z szynki, keczup, pasta z groszku, papryka, herbata (1,2,3)

Zupa: Ogórkowa z ziemniakami  (1,4)

II danie: Kasza gryczana, pulpety w sosie koperkowym, surówka z marchwi z sosem majonezowym, kompot (1,2,3)

Podwieczorek: Kasza manna waniliowa, owoc, herbata owocowa

CZWARTEK 10/01

Śniadanie: Zupa mleczna, kanapki z masłem  z szyneczką wiejską i serem żółtym, papryka, herbata ziołowa (1,2,3)

Zupa: Zacierkowa z ziemniakami (1,4)

II danie: Ryż, filet z kurczaka panierowany, marchewka z groszkiem, kompot

Podwieczorek: Ciasto czekoladowe własnego wypieku, owoc, herbata owocowa (1,2)

PIĄTEK 11/01

Śniadanie: Pieczywo mieszane z masłem, jajecznica ze szczypiorkiem, pomidor, kakao (1,2,3)

Zupa: Barszcz czerwony z ziemniakami (4)

II danie: Kluseczki leniwe z polewą jogurtową, jabłko prażone, kompot (1,2,3,5)

Podwieczorek: Kanapki z szynką wiejską, owoc, herbata ziołowa (1,2)

PONIEDZIAŁEK 14/01

Śniadanie: Pieczywo mieszane z masłem z szynką, pasta warzywna, papryka,  kakao  (1,2,3)

Zupa: Z soczewicy czerwonej z ziemniakami (4)

II danie: Spagheti bolognese, marchewka mini, kompot (1,2,3)

Podwieczorek: Ciasto drożdżowe, owoc, herbata owocowa (1,2,3)

WTOREK 15/01

Śniadanie: Zupa mleczna  pieczywo z masłem z szynką drobiową, ogórek świeży, herbata owocowa (1,2,3)

Zupa: Rosół z makaronem (4)

II danie: Ziemniaki, nuggetsy z kurczaka, surówka colesław, kompot (1,2,4)

Podwieczorek: Serek homogenizowany waniliowy , herbata owocowa (1)

ŚRODA 16/01

Śniadanie: Pieczywo mieszane z masłem z serem żółtym, pasztet własnego wypieku, ogórek kwaszony, herbata(1,2,3)

Zupa: Kapuśniak ze słodkiej kapusty z ziemniakami (4)

II danie: Kasza jęczmienna, roladki drobiowe, buraczki zasmażane, kompot (1,2,3)

Podwieczorek: Babeczki biszkoptowe z budyniem i owocami, herbata owocowa

CZWARTEK 17/01

Śniadanie: Zupa mleczna, kanapki z pieczywa mieszanego z szynka wiejską, papryka, herbata owocowa (1,2,3)

Zupa: Ogórkowa z ziemniakami (1,4)

II danie: Naleśniki z serem białym i polewą jogurtową, jabłuszko prażone, kompot (1,2,3)

Podwieczorek: Kanapki  z szynką i serem żółtym, owoc, herbata (1,2,3)

PIĄTEK 18/01

Śniadanie: Kanapki z pieczywa mieszanego z pastą jajeczną ze szczypiorkiem i rzodkiewką, wędlina, kakao (1,2,3,5)

Zupa: Pomidorowa z ryżem  (4)

II danie: Ziemniaki pieczone , filet z miruny, surówka z kapusty kiszonej i marchwi , kompot (1,2,3)

Podwieczorek: Chałka z masłem i dżemem  herbata owocowa (1,2,3)

PONIEDZIAŁEK 21/01

Śniadanie: Kanapki z masłem  z szynka wiejską, pasta warzywna, ogórek świeży, mleko waniliowe (1,2,3)

Zupa: Krupnik tradycyjny (1,4)

II danie: Ryż, polędwiczki drobiowe w sosie śmietanowym, fasolka szparagowa, kompot

Podwieczorek: Bułeczka maślana, owoc,  herbata ziołowa (1,2,3)

WTOREK 22/01

Śniadanie: Zupa mleczna, kanapki z serkiem topionym, polędwica sopocka, rzodkiewka, herbata owocowa (1,2,3)

Zupa: Rosół z makaronem (4)

II danie: Ziemniaki, kotlet pożarski, surówka z czerwonej kapusty z jabłkiem, kompot (1,2,3)

Podwieczorek:  Twarożek na słodko, chrupki kukurydziane, herbata owocowa (1,2,3)

ŚRODA 23/01

Śniadanie: Pieczywo mieszane z masłem, parówka z szynki z keczupem, ogórek kwaszony, pasta z ciecierzycy, kakao (1,2,3)

Zupa: Jarzynowa z ziemniakami (1,4)

II danie: Kasza perełka, gołąbki bez zawijania w sosie pomidorowym, surówka, kompot (1,2,3)

Podwieczorek: Pudding ryżowy, owoc, herbata owocowa (1,2,3)

CZWARTEK 24/01

Śniadanie: Zupa mleczna, pieczywo z masłem z szynką wiejską, pomidor, herbata  ziołowa (1,2,3)

Zupa: Pomidorowa z ryżem (1,4)

II danie: Ziemniaki, udzik pieczony z kurczaka, surówka z buraka z jabłkiem, kompot (1,2,3)

Podwieczorek: Ciasto czekoladowe, owoc, herbata owocowa (1,2,3)

PIĄTEK 25/01

Śniadanie: Kanapki z masłem z pastą z tuńczyka z jajkiem i szczypiorkiem, ser żółty, papryka, kakao (1,2,3)

Zupa: Kapuśniak z kiszonej kapusty z ziemniakami (1,4)

II danie: Pierogi z serem polewą jogurtową, mus brzoskwiniowy, kompot (1,2,3,5)

Podwieczorek: Ryż z jabłuszkiem prażonym, herbata (1,2,3)

PONIEDZIAŁEK 28/01

Śniadanie: Kanapki z pieczywa mieszanego, twarożek z sera białego z dżemem niskosłodzonym, kakao  (1,2,3)

Zupa: Kalafiorowa z ziemniakami (4)

II danie: Kasza perełka, kolorowy kociołek z mięsem wieprzowym i warzywami , kompot (1,2,3)

Podwieczorek: Ciasto drożdżowe, owoc, herbata(1,2,3)

WTOREK 29/01

Śniadanie: Zupa mleczna, kanapki z masłem z polędwicą sopocką, ogórek świeży, pomidor, herbata owocowa (1,2,3)

Zupa: Ryżanka (4)

II danie: Ziemniaki, nuggetsy z kurczaka, surówka colesław, kompot(1,2,3)

Podwieczorek: Serek waniliowy homogenizowany, owoc, herbata (1,2,3)

ŚRODA 30/01

Śniadanie: Kanapki z masłem,  pasztet własnego wypieku, ogórek kwaszony, pasta warzywna, kawa inka (1,2,3)

Zupa: Pieczarkowa z ziemniakami  (4)

II danie: Makaron z serem białym i musem truskawkowym, kompot (1,2,3)

Podwieczorek: Kanapki  z serem i szynka, owoc, herbata owocowa (1,2,3)

CZWARTEK 31/01

Śniadanie: Zupa mleczna, kanapki z szynka wiejską  i serem żółtym, rzodkiewka, pomidor, herbata  ziołowa (1,2,3)

Zupa: Pomidorowa z drobnym makaronem (1,4)

II danie: Kasza gryczana, pieczeń rzymska w sosie, buraki zasmażane, kompot (1,2,3)

Podwieczorek: Ciasto marchewkowe, owoc, herbata owocowa (1,2,3)

Dieta bezmleczna

PONIEDZIAŁEK 07/01

Śniadanie: Kanapki z pieczywa mieszanego z szynką wiejską i  rzodkiewką, herbata ziołowa

Zupa: Jarzynowa z ziemniakami niezabielana

II danie: Makaron świderki, gulasz wieprzowy z warzywami, ogórek  kwaszony, kompot

Podwieczorek: Koktajl brzoskwiniowy na mleku roślinnym, wafle ryżowe, herbata owocowa

WTOREK 08/01

Śniadanie, kanapki z pieczywem mieszanym z szynką drobiowa, ogórek świeży, herbata ziołowa

Zupa: Ziemniaczana

II danie: Pierogi z mięsem własnego wyrobu,  surówka po żydowsku, kompot

Podwieczorek: Pieczywo kukurydziane z dżemem niskosłodzonym, owoc, herbata owocowa

ŚRODA 09/01

Śniadanie: Pieczywo mieszane, parówki z szynki, keczup, pasta z groszku, papryka, herbata

Zupa: Ogórkowa z ziemniakami niezabielana

II danie: Kasza gryczana, pulpety w sosie koperkowym, surówka z marchwi, kompot

Podwieczorek: Kasza manna waniliowa na mleku roślinnym, owoc, herbata owocowa

CZWARTEK 10/01

Śniadanie: kanapki z pieczywa mieszanego z szyneczką wiejską, papryka, herbata ziołowa

Zupa: Zacierkowa z ziemniakami

II danie: Ryż, filet z kurczaka panierowany, marchewka z groszkiem, kompot

Podwieczorek: Ciasto czekoladowe własnego wypieku, owoc, herbata owocowa

PIĄTEK 11/01

Śniadanie: Pieczywo mieszane z szynką drobiową, pomidor, herbata ziołowa

Zupa: Barszcz czerwony z ziemniakami niezabielany (4)

II danie: Ziemniaki, filet z miruny panierowany, surówka warzywna, kompot (5)

Podwieczorek: Kanapki z szynką wiejską, owoc, herbata ziołowa

PONIEDZIAŁEK 14/01

Śniadanie: Pieczywo mieszane z szynką, pasta warzywna, papryka,  herbata owocowa

Zupa: Z soczewicy czerwonej z ziemniakami (4)

II danie: Spaghetti bolognese, marchewka mini, kompot

Podwieczorek: Ryż z jabłuszkiem prażonym z cynamonem, herbata owocowa

WTOREK 15/01

Śniadanie:  pieczywo mieszane z szynką drobiową, ogórek świeży, herbata owocowa

Zupa: Rosół z makaronem (4)

II danie: Ziemniaki, nuggetsy z kurczaka, surówka colesław, kompot

Podwieczorek: Serek sojowy waniliowy , herbata owocowa

ŚRODA 16/01

Śniadanie: Pieczywo mieszane z pasztet własnego wypieku, ogórek kwaszony, herbata owocowa

Zupa: Kapuśniak ze słodkiej kapusty z ziemniakami (4)

II danie: Kasza jęczmienna, roladki drobiowe, buraczki zasmażane, kompot

Podwieczorek: Ciasto marchewkowe własnego wypieku, herbata owocowa

CZWARTEK 17/01

Śniadanie: kanapki z pieczywa mieszanego z szynka wiejską, papryka, herbata owocowa

Zupa: Ogórkowa z ziemniakami niezabielana (4)

II danie: Risotto z kurczakiem i warzywami, fasolka na ciepło, kompot

Podwieczorek: Kanapki  z szynką, owoc, herbata owocowa

PIĄTEK 18/01

Śniadanie: Kanapki z pieczywa mieszanego z szynką drobiową z pomidorem, herbata owocowa

Zupa: Pomidorowa z ryżem niezabielana (4)

II danie: Ziemniaki pieczone, filet z miruny, surówka z kapusty kiszonej i marchwi , kompot (5)

Podwieczorek: Pieczywo kukurydziane z masłem i dżemem  herbata owocowa

PONIEDZIAŁEK 21/01

Śniadanie: Kanapki z pieczywa mieszanego z szynka wiejską, pasta warzywna, ogórek świeży, herbata owocowa

Zupa: Krupnik tradycyjny (4)

II danie: Ryż, polędwiczki drobiowe w sosie własnym, fasolka szparagowa, kompot

Podwieczorek: Kisiel owocowy, owoc,  herbata ziołowa

WTOREK 22/01

Śniadanie: kanapki z pieczywa mieszanego z polędwica sopocka, rzodkiewka, herbata owocowa

Zupa: Rosół z makaronem (4)

II danie: Ziemniaki, kotlet pożarski, surówka z czerwonej kapusty z jabłkiem, kompot

Podwieczorek:  Płatki jaglane na mleku roślinnym, herbata owocowa

ŚRODA 23/01

Śniadanie: Pieczywo mieszane, parówka z szynki z keczupem, ogórek kwaszony, pasta z ciecierzycy, herbata

Zupa: Jarzynowa z ziemniakami niezabielana  (4)

II danie: Kasza perełka, gołąbki bez zawijania w sosie pomidorowym, surówka, kompot

Podwieczorek: Pudding ryżowy, owoc, herbata owocowa

CZWARTEK 24/01

Śniadanie: pieczywo mieszane z szynką wiejską, pomidor, herbata  ziołowa

Zupa: Pomidorowa z ryżem niezabielana (4)

II danie: Ziemniaki, udzik pieczony z kurczaka, surówka z buraka z jabłkiem, kompot

Podwieczorek: Ciasto czekoladowe własnego wypieku, owoc, herbata owocowa

PIĄTEK 25/01

Śniadanie: Kanapki z  pastą z tuńczyka ze szczypiorkiem, szynka wiejska, papryka, herbata owocowa  

Zupa: Kapuśniak z kiszonej kapusty z ziemniakami (4)

II danie: Ziemniaki, filet z miruny panierowany, brokuły na ciepło, kompot (5)

Podwieczorek: Ryż z jabłuszkiem prażonym z cynamonem, herbata

PONIEDZIAŁEK 28/01

Śniadanie: Kanapki z pieczywa mieszanego, z dżemem niskosłodzonym, szyneczka drobiowa, herbata owocowa

Zupa: Kalafiorowa z ziemniakami niezabielana  (4)

II danie: Kasza perełka, kolorowy kociołek z mięsem wieprzowym i warzywami , kompot

Podwieczorek: Ciasto marchewkowe własnego wypieku, owoc, herbata

WTOREK 29/01

Śniadanie:, kanapki z pieczywa mieszanego  z polędwicą sopocką, ogórek świeży, pomidor, herbata owocowa

Zupa: Ryżanka (4)

II danie: Ziemniaki, nuggetsy z kurczaka, surówka colesław, kompot

Podwieczorek: Serek waniliowy sojowy, owoc, herbata (6)

ŚRODA 30/01

Śniadanie: Kanapki z  pasztet własnego wypieku, ogórek kwaszony, pasta warzywna, herbata owocowa

Zupa: Pieczarkowa z ziemniakami  niezabielana (4)

II danie: Makaron z potrawką drobiową z warzywami, kompot

Podwieczorek: Kanapki z  szynka, owoc, herbata owocowa

CZWARTEK 31/01

Śniadanie: kanapki z pieczywa mieszanego z  szynka wiejską, rzodkiewka, pomidor, herbata  ziołowa

Zupa: Pomidorowa z drobnym makaronem niezabielana (4)

II danie: Kasza gryczana, pieczeń rzymska w sosie, buraki zasmażane, kompot

Podwieczorek: Ciasto marchewkowe, owoc, herbata owocowa

Dieta bezglutenowa

PONIEDZIAŁEK 07/01

Śniadanie: Kanapki bezglutenowe z pieczywa mieszanego z szynką wiejską i  rzodkiewką, herbata ziołowa

Zupa: Jarzynowa z ziemniakami niezabielana

II danie: Makaron świderki, gulasz wieprzowy z warzywami, ogórek  kwaszony, kompot

Podwieczorek: Koktajl brzoskwiniowy na mleku roślinnym, wafle ryżowe, herbata owocowa

WTOREK 08/01

Śniadanie, kanapki z pieczywem bezglutenowym  z szynką drobiowa, ogórek świeży, herbata ziołowa

Zupa: Ziemniaczana

II danie: Pierogi z mięsem własnego wyrobu,  surówka po żydowsku, kompot

Podwieczorek: Pieczywo kukurydziane z dżemem niskosłodzonym, owoc, herbata owocowa

ŚRODA 09/01

Śniadanie: Pieczywo bezglutenowe z szynką drobiową, keczup, pasta z groszku, papryka, herbata

Zupa: Ogórkowa z ziemniakami niezabielana

II danie: Kasza gryczana, pulpety w sosie koperkowym, surówka z marchwi, kompot

Podwieczorek: Kasza jaglana  na mleku roślinnym, owoc, herbata owocowa

CZWARTEK 10/01

Śniadanie: kanapki z pieczywa bezglutenowego z szyneczką wiejską, papryka, herbata ziołowa

Zupa: Zacierkowa z ziemniakami

II danie: Ryż, filet z kurczaka panierowany, marchewka z groszkiem, kompot

Podwieczorek: Ciasto czekoladowe własnego wypieku, owoc, herbata owocowa

PIĄTEK 11/01

Śniadanie: Pieczywo bezglutenowe  z szynką drobiową, pomidor, herbata ziołowa

Zupa: Barszcz czerwony z ziemniakami niezabielany (4)

II danie: Ziemniaki, filet z miruny panierowany, surówka warzywna, kompot (5)

Podwieczorek: Kanapki bezglutenowe z szynką wiejską, owoc, herbata ziołowa

PONIEDZIAŁEK 14/01

Śniadanie: Pieczywo bezglutenowe  z szynką, pasta warzywna, papryka,  herbata owocowa

Zupa: Z soczewicy czerwonej z ziemniakami (4)

II danie: Spagheti bolognese, marchewka mini, kompot

Podwieczorek: Ryż z jabłuszkiem prażonym z cynamonem, herbata owocowa

WTOREK 15/01

Śniadanie:  pieczywo bezglutenowe z szynką drobiową, ogórek świeży, herbata owocowa

Zupa: Rosół z makaronem (4)

II danie: Ziemniaki, nuggetsy z kurczaka, surówka colesław, kompot

Podwieczorek: Serek sojowy waniliowy , herbata owocowa

ŚRODA 16/01

Śniadanie: Pieczywo bezglutenowe z pasztet własnego wypieku, ogórek kwaszony, herbata owocowa

Zupa: Kapuśniak ze słodkiej kapusty z ziemniakami (4)

II danie: Kasza gryczana, roladki drobiowe, buraczki zasmażane, kompot

Podwieczorek: Ciasto marchewkowe własnego wypieku, herbata owocowa

CZWARTEK 17/01

Śniadanie: kanapki z pieczywa bezglutenowego z szynka wiejską, papryka, herbata owocowa

Zupa: Ogórkowa z ziemniakami niezabielana (4)

II danie: Risotto z kurczakiem i warzywami, fasolka na ciepło, kompot

Podwieczorek: Kanapki bezglutenowe z szynką, ketchup, herbata owocowa

PIĄTEK 18/01

Śniadanie: Kanapki z pieczywa bezglutenowe  z szynką drobiową z pomidorem, herbata owocowa

Zupa: Pomidorowa z ryżem niezabielana (4)

II danie: Ziemniaki pieczone, filet z miruny, surówka z kapusty kiszonej i marchwi , kompot (5)

Podwieczorek: Pieczywo kukurydziane z masłem i dżemem  herbata owocowa

PONIEDZIAŁEK 21/01

Śniadanie: Kanapki z pieczywa bezglutenowe z szynka wiejską, pasta warzywna, ogórek świeży, herbata owocowa

Zupa: Krupnik z kaszy jaglanej (4)

II danie: Ryż, polędwiczki drobiowe w sosie własnym, fasolka szparagowa, kompot

Podwieczorek: Kisiel owocowy, owoc,  herbata ziołowa

WTOREK 22/01

Śniadanie: kanapki z pieczywa bezglutenowego z polędwica sopocka, rzodkiewka, herbata owocowa

Zupa: Rosół z makaronem (4)

II danie: Ziemniaki, kotlet pożarski, surówka z czerwonej kapusty z jabłkiem, kompot

Podwieczorek:  Płatki jaglane na mleku ryślinnym, herbata owocowa

ŚRODA 23/01

Śniadanie: Pieczywo bezglutenowe z szynką drobiową z keczupem, ogórek kwaszony, pasta z ciecierzycy, herbata

Zupa: Jarzynowa z ziemniakami niezabielana  (4)

II danie: Kasza gryczana, gołąbki bez zawijania w sosie pomidorowym, surówka, kompot

Podwieczorek: Pudding ryżowy, owoc, herbata owocowa

CZWARTEK 24/01

Śniadanie: pieczywo bezglutenowe  z szynką wiejską, pomidor, herbata  ziołowa

Zupa: Pomidorowa z ryżem niezabielana (4)

II danie: Ziemniaki, udzik pieczony z kurczaka, surówka z buraka z jabłkiem, kompot

Podwieczorek: Ciasto czekoladowe własnego wypieku, owoc, herbata owocowa

PIĄTEK 25/01

Śniadanie: Kanapki bezglutenowe z  pastą z tuńczyka ze szczypiorkiem, szynka wiejska, papryka, herbata owocowa  

Zupa: Kapuśniak z kiszonej kapusty z ziemniakami (4)

II danie: Ziemniaki, filet z miruny panierowany, brokuły na ciepło, kompot (5)

Podwieczorek: Ryż z jabłuszkiem prażonym z cynamonem, herbata

PONIEDZIAŁEK 28/01

Śniadanie: Kanapki z pieczywa bezglutenowego, z dżemem niskosłodzonym, szyneczka drobiowa, herbata owocowa

Zupa: Kalafiorowa z ziemniakami niezabielana  (4)

II danie: Kasza gryczana, kolorowy kociołek z mięsem wieprzowym i warzywami , kompot

Podwieczorek: Ciasto marchewkowe własnego wypieku, owoc, herbata

WTOREK 29/01

Śniadanie:, kanapki z pieczywa bezglutenowego  z polędwicą sopocką, ogórek świeży, pomidor, herbata owocowa

Zupa: Ryżanka (4)

II danie: Ziemniaki, nuggetsy z kurczaka, surówka colesław, kompot

Podwieczorek: Serek waniliowy sojowy, owoc, herbata (6)

ŚRODA 30/01

Śniadanie: Kanapki bezglutenowe z  pasztet własnego wypieku, ogórek kwaszony, pasta warzywna, herbata

Zupa: Pieczarkowa z ziemniakami  niezabielana (4)

II danie: Makaron z potrawką drobiową z warzywami, kompot

Podwieczorek: Kanapki  bezglutenowe  z  szynka, owoc, herbata owocowa

CZWARTEK 31/01

Śniadanie: kanapki z pieczywa bezglutenowego z  szynka wiejską, rzodkiewka, pomidor, herbata  ziołowa

Zupa: Pomidorowa z drobnym makaronem niezabielana (4)

II danie: Kasza gryczana, pieczeń rzymska w sosie, buraki zasmażane, kompot

Podwieczorek: Ciasto marchewkowe, owoc, herbata owocowa

____________________________________________________________________

Poniższa tabela przedstawia najczęściej spotykane alergeny pokarmowe. W celu ułatwienia dla Państwa informacji do każdego alergenu pokarmowego została przypisana cyfra porządkowa, która również została umieszczona w jadłospisie.

Alergeny pokarmowe:

  1. Mleko oraz jego przetwory
  2. Gluten
  3. Jajka i produkty pochodne
  4. Seler
  5. Ryby i produkty pochodne
  6. Soja

Wszelkiego rodzaju wędliny zgodnie z informacjami od producentów mogą zawierać śladowe ilości : glutenu, jaj, soi, gorczycy, sezamu.
Do przygotowania posiłków używane są przyprawy: pieprz, ziele angielskie, liść laurowy, majeranek, oregano, bazylia, zioła prowansalskie, papryka słodka, pieprz ziołowy, kwasek cytrynowy, cukier waniliowy.

Zgodnie z informacjami od producentów mogą one zawierać śladowe ilości:
glutenu, mleka, jaj, soi, selera i gorczycy.